Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Przetargi na przebudowę ul. Szkolnej i budowę parkingów P+R oraz budowę ścieżki rowerowej w ul. Gnieźnieńskiej ogłoszone

  • ul. Szkolna

1 marca br. ogłoszony został przetarg na "Budowę dwóch parkingów buforowych typu P+R przy ul. Szkolnej i przy ul. Kolejowej w Murowanej Goślinie oraz przebudowę ul. Szkolnej w Murowanej Goślinie w ramach zadania pt. "Budowa Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego Murowana Goślina". Termin składania ofert wyznaczony został na 21 marca 2017 r. Rozpoczęcie robót planowane jest na koniec kwietnia 2017 r., a ich zakończenie na koniec lutego 2018 r.

Zakres obejmuje przebudowę ul. Szkolnej wraz z budową chodnika, ścieżki rowerowej, zatoki autobusowej i parkingu przy szkole podstawowej oraz budowę parkingów P+R przy ul. Szkolnej i przy ul. Kolejowej wraz z małą architekturą i monitoringiem.

W ramach projektu „Budowa Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego Murowana Goślina” również Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu 23 lutego br. ogłosił przetarg na budowę ścieżki rowerowej przy ulicy Gnieźnieńskiej w Murowanej Goślinie (na odcinku od ul. Krótkiej do ul. Motylewskiego) w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Ścieżka rowerowa o dł. około 1 km powstanie przy ulicy Gnieźnieńskiej w Murowanej Goślinie. Termin składania ofert wyznaczony został na 10 marca 2017 r. Realizacja całości prac zakończy się na koniec lutego 2018 r.

Barbara Florys-Kuchnowska
Kierownik Referatu Budowlano-Inwestycyjnego

  • ul. Gnieźnieńska

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

Centrala
tel. 61 8923 600
fax 61 8122 140
gmina@murowana-goslina.pl       
Godziny pracy Urzędu
poniedziałek 8.00–17.30
wtorek–czwartek 8.00–15.00     
piątek 8.00–12.30
Dyżur Burmistrza

Godziny pracy innych stanowisk
i jednostek międzygminnych

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl