Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Turniej jednostek pomocniczych

1 października br. na strzelnicy krytej „Pod Ratuszem” przy ulicy Nowy Rynek w Murowanej Goślinie odbył się turniej strzelecki sołectw i osiedli samorządowych.

W turnieju udział wzięło 14 jednostek pomocniczych (11 sołectw, 3 osiedla samorządowe). Konkurencja strzelecka odbywała się z karabinka śrutowo-pneumatycznego (wiatrówka) na dystansie 10 m. Klasyfikacja końcowa turnieju strzeleckiego (w przypadku jednakowego wyniku w punktacji, o wyższej lokacie decydowała liczba lepszych przestrzelin; przypadku identycznej liczby przestrzelin jednostki pomocnicze zajmowały miejsca ex aequo i nie przyznawało się kolejnego miejsca):

I miejsce (50 pkt) – Tymoteusz Królski - Białężyn

II miejsce (49 pkt) – Zbigniew Piesiak – Osiedle Samorządowe nr 4

III miejsce (48 pkt) – Bogdan Świderski - Osiedle Samorządowe nr 1, Michał Dura - Osiedle Samorządowe nr 5

V miejsce (47 pkt) – Magdalena Januchowska – Przebędowo

VI miejsce (46 pkt) – Marek Dziel – Kamińsko, Zygmunt Pawollek – Kąty, Piotr Krugiołka - Głębocko

IX miejsce (46 pkt)  – Maciej Wójcik – Złotoryjsko

X miejsce (45 pkt)– Zbigniew Nowak – Uchorowo, Grzegorz Kutzner – Raduszyn

XII miejsce (44 pkt) – Bogdan Frąckowiak – Długa Goślina

XIII miejsce (43 pkt) – Adrian Krause – Rakownia

XIV miejsce (43 pkt) – Kacper Trzmiel – Łopuchowo

Sołectwo Łopuchówko – punkty ujemne (- 3) – brak udziału w turnieju

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA (po 3 turniejach):

miejsce

sołectwo/
osiedle

tenis stołowy

turniej sprawnościowy

turniej strzelecki

siatkówka

punkty

1

Osiedle nr 1

9

7

8

 

24

2

Osiedle nr 4

10

-

9

 

19

3

Białężyn

0

7

10

 

17

4

Rakownia

7

9

0

 

16

5

Głębocko

9

2

5

 

16

6

Przebędowo

7

-

6

 

13

7

Złotoryjsko

0

9

2

 

11

8

Raduszyn

3

7

1

 

11

9

Osiedle nr 5

3

-

8

 

11

10

Długa Goślina

0

10

0

 

10

11

Uchorowo

5

4

1

 

10

12

Łopuchowo

5

3

0

 

8

13

Kamińsko

0

 2

5

 

7

14

Kąty

-

-

5

 

5

15

Mściszewo

0

-

-

 

0

 

Osiedle nr 2

0

-

-

 

0

17

Wojnowo

1

             - 3

-

 

- 2

18

Łopuchówko

-

-

- 3

 

- 3

             
             

 

Suma zdobytych punktów w poszczególnych rozgrywkach wyłoni najlepszą jednostkę pomocniczą Gminy Murowana Goślina w 2017 roku. W ramach całego cyklu 10 najlepszych jednostek pomocniczych otrzyma nagrody finansowe, które zostaną przeznaczone na zadania inwestycyjne w 2018 roku.

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu w Murowanej Goślinie w szczególności Panu Krzysztofowi Stemplewskiemu, Grzegorzowi Szpotowi oraz Sebastianowi Pietrasowi.

Sławomir Malec
główny specjalista ds. osiedli i sołectw
s.malec@murowana-goslina.pl
tel. 61 89 23 687

  • Zwycięzcy turnieju jednostek pomocniczych 2017 w strzelaniu

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

Centrala
tel. 61 8923 600
fax 61 8122 140
gmina@murowana-goslina.pl       
Godziny pracy Urzędu
poniedziałek 8.00–17.30
wtorek–czwartek 8.00–15.00     
piątek 8.00–12.30
Dyżur Burmistrza

Godziny pracy innych stanowisk
i jednostek międzygminnych

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl