Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Kasztel u Gostla

Kasztel u Gostla

[obiekt mapy] Kasztel u Gostla

Murowana Goślina, ul. Podgórna 4
Kod pocztowy: 62-095
Miasto: Murowana Goślina
Szerokość geograficzna: 52.5763862
Długość geograficzna: 17.0095933
Telefon: 61 624 14 91
Strona WWW

Opis:

Poznań i okolice oraz rejon malowniczej Puszczy Zielonki to świetne miejsce na nocleg. Okazja by odpocząć na łonie natury, jednocześnie mając do dyspozycji wszystkie udogodnienia małego miasteczka i tylko 30 minut drogi do Poznania.

Do dyspozycji Gości Kasztla są 4 komfortowo wyposażone pokoje dwuosobowe i apartament rodzinny. Ponadto cały obiekt wyposażony jest w łazienki, telewizory LCD, telefony, a także bezprzewodowy Internet. Wiemy, iż udany wypoczynek wiąże się bezpośrednio z dobrą kuchnią, dlatego też do Państwa dyspozycji jest znakomita restauracja słynąca z wyśmienitych tradycyjnych dań (w tym gęsiny) na całą okolicę. Herbaciarnia zaś urzeka swoją magią tych, którzy szukają romantycznych miejsc lub kącika do prywatnych spotkań.

 

Jeżeli Państwa celem jest miły i przytulny hotel blisko natury, gdzie można także zjeść najlepszą w Poznaniu gęsinę oraz inne wielkopolskie przysmaki to Gościniec Kasztel u Gostla okaże się idealnym wyborem.

Niezwykle miło nam będzie gościć Państwa w naszym goślińskim Hotelu. Miła, uśmiechnięta, a przede wszystkim profesjonalna obsługa chętnie pomoże w każdej sprawie. 

Serdecznie zapraszamy!

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl