Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Wybory sołeckie w Mściszewie i Starczanowie.

13 maja 2024 roku w świetlicy wiejskiej w Mściszewie odbyły się zebrania wyborcze Sołtysa i Rady Sołeckiej Starczanowa oraz Mściszewa na kadencję 2024-2029.

Na zebranie wyborcze Sołectwa Starczanowo przybyło 12 z 41 osób uprawnionych do głosowania.  Prowadził je radny z tego okręgu Dawid Krauze. W skład komisji wyborczej powołano jednogłośnie: Agnieszka Bukowska, Paulina Bukowska, Mateusz Bukowski.

Sołtysem Starczanowa wybrano Pawła Bukowskiego (jeden kandydat).

Mieszkańcy w głosowaniu jawnym ustalili, że rada sołecka ma liczyć 3 członków. W drodze głosowania tajnego do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Andrzej Nowicki, Violetta Łosińska, Marek Najs.

Na zebranie wyborcze Sołectwa Mściszewo przybyły 42 z 377 osób uprawnionych do głosowania. Prowadził je radny z tego okręgu Dawid Krauze. W skład komisji skrutacyjnej powołano: Anna Wełnicka, Bartosz Wełnicki, Alina Jewasińska.

Sołtysem Sołectwa Mściszewo wybrano Maję Frąckowiak (jeden kandydat).

Mieszkańcy w głosowaniu jawnym ustalili, że rada sołecka ma liczyć 6 członków. W drodze głosowania tajnego do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Ewa Brodowska, Mateusz Jewasiński, Damian Tuliński, Iwona Kamińska, Ewa Majda, Żaneta Rogalska.

Gratulacje nowo wybranym oraz podziękowania złożyła Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Justyna Radomska, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie Elżbieta Walczak oraz Radny Rady Miejskiej Dawid Krauze.

  • ludzi stojący przy ścianie z roletą zewnętrzną
  • ludzie stojący przy drzewie
  • ludzie stojący przy drzewie

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl