Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Zmiana stawek opłaty za odpady dla nieruchomości zamieszkanych od 01.01.2021 r.

Informacja nt. zmiany stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości zamieszkanych na terenie ZM GOAP.

Od 1 stycznia 2021 roku zmianie ulegają stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości zamieszkanych. Mieszkańcy domów wielorodzinnych zapłacą 25 zł od osoby, a jednorodzinnych – 28 zł.

Zmiana opłaty podyktowana jest znacznym wzrostem kosztów utrzymania systemu – przede wszystkim kosztów odbioru i zagospodarowania odpadów. Inne istotne powody to wzrost ilości produkowanych odpadów, zwiększenie zakresu usług skierowanych do mieszkańców i wprowadzenie kolejnych zmian przepisów prawa krajowego, do których realizacji zobligowane są wszystkie gminy i związki.

 

Zmiana numeru indywidualnego rachunku bankowego

Od 1 stycznia 2021 roku mieszkańców czeka jeszcze jedna zmiana. W wyniku przetargu na obsługę bankową Związku, nastąpiła zmiana banku, w związku z czym zmianie ulegną numery indywidualnych rachunków bankowych, na które dokonywać należy wpłaty. Szczegółowe informacje dotyczące nowej wysokości opłaty jaki i nowego numeru konta - zostaną przekazane właścicielom i zarządcom nieruchomości w najbliższych tygodniach przez ZM GOAP.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.

  

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl