Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Pakiet powitalny wyprawka maluszka dla nowego mieszkańca naszej gminy

Szanowni Państwo, 
wyprawka jest miłym gestem, symbolicznym powitaniem przez Gminę Murowana Goślina nowych małych mieszkańców. Bardzo się cieszę, że możemy wraz z nimi tworzyć naszą goślińską rodzinę opartą na szacunku, zrozumieniu i opiece.
Ten drobny gest w postaci wyprawki ma pokazać, jak ważne jest dla nas nowe pokolenie mieszkańców i docenić rolę rodziny gratulując odpowiedzialnej decyzji posiadania potomstwa.

Radosław Szpot – zastępca burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina

 

Informacje ogólne

Akcja "Wyprawka Maluszka" prowadzona jest na terenie gminy Murowana Goślina, na zasadach określonych w Regulaminie.
Akcja skierowana jest do wszystkich rodziców i opiekunów dzieci nowonarodzonych i zamieszkałych na terenie gminy Murowana Goślina, urodzonych w okresie od dnia 1 stycznia 2022 r.

W skład pakietu powitalnego "Wyprawka Maluszka" wchodzą śliniak i body z nadrukowanym Herbem Murowanej Gośliny oraz napisem Mały Gośliniak lub Mała Goślinianka.
Warunkiem otrzymania pakietu powitalnego w ramach akcji "Wyprawka Maluszka" jest zamieszkanie na terenie gminy Murowana Goślina (w dniu złożenia wniosku o "Wyprawkę Maluszka") - nowonarodzonego dziecka oraz przynajmniej jednego z rodziców lub opiekunów prawnych.

Formularz Wniosku o przyznanie pakietu powitalnego "Wyprawka Maluszka".

Wypełniony i podpisany wniosek o Wyprawkę można złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina, pl. Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina osobiście, pocztą tradycyjną lub elektronicznie poprzez ePUAP. Istnieje możliwość dostarczenia wniosku osobiście w dniu odbioru wyprawki po wcześniejszym umówieniu się.

Odbiór odbywa się w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina na pl. Powstańców Wielkopolskich 9, po uprzednim umówieniu terminu odbioru w naszym mobilnym kalendarzu. Dostępne terminy po 15.05.2022 r.: poniedziałki 14:00-17:00, wtorki 9:00-12:00, środy 12:00-15:00.

Umów termin odbioru Wyprawki: tel. 61 8923 685, 61 8923 686.

Na jedno dziecko przysługuje jeden pakiet powitalny "Wyprawka Maluszka" bez możliwości jego wymiany na ekwiwalent pieniężny.
Do otrzymania „Wyprawki Maluszka” niezbędne jest okazanie (tylko do wglądu) dowodu osobistego wnioskodawcy lub innego dokumentu tożsamości lub aktu urodzenia dziecka.
Wniosek o przyznanie pakietu powitalnego "Wyprawka Maluszka"  można złożyć w terminie 6 miesięcy od dnia urodzenia dziecka.

W razie pytań prosimy o kontakt:
Biuro Promocji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina
tel. 61 8923 685 lub 61 8923 686.

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl