Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • rysunek kilku dzieci niosących wspólnie 1 duży klucz,...

Młodzieżowa Rada Konsultacyjna

Młodzieżowa Rada Konsultacyjna jest nową inicjatywą dla młodych ludzi, którzy chcą mieć wpływ na lokalną rzeczywistość w Murowanej Goślinie. Będzie to młodzieżowa organizacja doradcza, opiniotwórcza i konsultacyjna działająca w ścisłej współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Celem podstawowym jest utworzenie przestrzeni dyskusji dla młodych ludzi i usystematyzowanie postulatów o różnej tematyce, dlatego rozpoczynamy rekrutację do MRK oraz konkretnych młodzieżowych grup tematycznych:
- ds. sportu i rekreacji
- ds. ekologii
- ds. inicjatyw obywatelskich i obywatelskich
- ds. kultury
Rekrutacja do MRK i grup tematycznych trwać będzie od 20.10.2021 r. - 19.11.2021 r. Zgłoszenia w formie przesłania wiadomości e-mail na adres: h.popek@murowana-goslina.pl
Temat: MRK w Murowanej Goślinie - zgłoszenie
Treść: imię, nazwisko, nr telefonu do kontaktu.
Utworzone zostaną w pierwszym etapie istnienia Młodzieżowej Rady Konsultacyjnej dwie kategorie wiekowe:
19 lat - 16 lat
15 lat - 13 lat
Po rekrutacji nastąpi spotkanie wszystkich zapisanych, którzy wybiorą zarząd MRK (przewodniczący, zastępcy przewodniczącego) oraz spisany zostanie wspólnie z urzędnikami i nauczycielami regulamin organizacji.
Do struktury MRK może zgłosić się każdy uczeń wyżej wymienionych kategorii wiekowych, który uczy się lub mieszka na terenie Murowanej Gośliny.
Kwestie organizacyjne spotkań i działań MRK zapewnione będą przez pracowników Biura Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Koordynatorkami działań związanych z Młodzieżową Radą Konsultacyjną w Murowanej Goślinie są (wasze koleżanki lub rówieśniczki):
Klaudia Mleczek - koordynatorka
mleczekklaudia85@gmail.com
Maja Nowak - zastępca koordynatorki
Młodzieżowa Rada Konsultacyjna to przestrzeń do realizacji postulatów i działań dla młodzieży, na którą wpływ w 100% będą mieli oni sami. Powołanie do istnienia takiej organizacji stanowi innowacyjną strategię współpracy z lokalną młodzieżą, która do tej pory realizowana była w takich miastach jak Poznań czy Wrocław

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl