Ścieżka nawigacyjna
Menu
Treść strony
Pod dachami Paryża
W niedzielę 13 lutego br. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zaprosił mieszkańców na wyjątkowy koncert pt. „ Pod dachami Paryża”. Głównym wykonawcą koncertu był zespół wokalny „Una Canto”, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Luźny Band.
Niedzielny koncert był niezwykłą muzyczną podróżą z piosenką francuską, której towarzyszył wachlarz emocji.
W wykonaniu zespołu „Una Canto” usłyszeliśmy m.in. przeboje: „Paryskie tango”, „Walc Domino”, a na finał utwór „Szanze Lize”, w którym zespół wsparli: Mikołaj Stachowiak – vocal oraz Mateusz Filipiak – tubista. Widzowie byli zachwyceni i w trakcie koncertu bardzo żywiołowo reagowali, a po każdym utworze bardzo głośno oklaskiwali artystów. Nie obyło się bez bisów i owacji na stojąco. Całość koncertu poprowadziła Pani Sylwia Fiołek.
Na zakończenie Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Radosław Szpot oraz Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej podziękowali artystom za wspaniały koncert i wręczyli kwiaty.
Zespół „Uno Canto” pod kierunkiem Krzysztofa Warguły (saksofon alt i sopran, fortepian, akordeon, flet) śpiew: Sylwia Kaczmarek, Ewa Górska, Anita Górska, Małgorzata Ślewczuk, Judyta Roszak, Krystyna Nowak.
Zespół Luźny Band: Remigiusz Kosmalski - gitara basowa, Rober Stachowiak - klawisze, Paweł Banach - perkusja.
Tomasz Mizgier
Fot. Tomasz Mizgier
Komunikaty
- 2025.05.21 - Ogłoszenie drugiego przetargu ustnego na sprzedaż nieruchomości dz. 931/10, obręb Murowana Goślina
- 2025.05.16 - Zawiadomienie dla mieszkańców sołectwa Kamińsko
- 2025.05.15 - Zawiadomienie dla mieszkańców sołectwa Wojnówko
- 2025.05.13 - Zawiadomienie dla mieszkańców sołectwa Długa Goślina
- 2025.05.08 - Zawiadomienie dla mieszkańców sołectwa Łopuchowo
- Kliknij, aby zobaczyć wszystkie komunikaty
Polecane wydarzenia z kalendarza
- na plakacie widoczna grafika z dwoma telefonami komórkowymi, na których wyświetla się ekran startowy aplikacji oraz przykładowe ogłoszenia. Oprócz tego treść: Pobierz aplikację mMieszkaniec , bądź na bieżąco . Bezpłatna aplikacja mobilna mMieszkaniec to nowe narzędzie informacyjne. Zawiera m in. moduł Ogłoszenia- informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, oraz gminne alerty i powiadomienia
- wyprawka maluszka, bocian niosący dziecko w zawiniątku, napis - burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza po odbiór wyprawkin maluszka dla każdego nowego mieszkańca naszej gminy (noworodka), wniosek do pobrania na www.murowana-goslina.pl
- nowa funkcja w aplikacji mmieszkaniec - kiedy odpady
- Zaproszenie do pobrania aplikacji mTurysta
- Zastrzeż PESEL, na grafice ekran telefonu komórkowego
- www.murowana-goslina.pl Twój podatek, Twoje korzyści! Mieszkasz w Gminie Murowana Goślina: chcesz mieć wpływ na jej rozwój i na inwestycje? Twój podatek nadal trafia do innych samorządów? Poinformuj Urząd Skarbowy o aktualnym miejscu zamieszkania, składając formularz ZAP-3
- mKarta Mieszkańca Gminy dostępna w aplikacji mMieszkaniec
- Banerek informacyjny z logo Festiwalu Chóralnego opartego na herbie miasta z aniołkiem i trzema kwiatami w tarczy oplecionym wirującą pięciolinią o treści: XVII Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. ks. Edmunda Szymańskiego 13 maja – 5 września 2025. Szczegóły na ckis.murowana-goslina.pl
- menaszka zawieszona nad ogniskiem
- kobieta płynąca w kajaku w stronę zachodzącego słońca
- grafika dzieci bawiących się między drzewami i tekst Dzień Dziecka w Parku Mijeskim
- Baner informujący o imprezie Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych o treści: Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych, niedziela 8 czerwca 2025 r., 15:00-18:00, stadion miejski ul. Mściszewska 21. Tło plakatu w błękitnym kolorze, w lewym dolnym rogu znajduje się postać muzyka grającego na tubie oraz obraz nuty po środku.
Kalendarium
Miesięczny wykaz wydarzeń
- 2025-05-27 XVII Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. ks. Edmunda Szymańskiego
- 2025-05-27 Łączone posiedzenie Komisji Gospodarczej i Komisji Oświatowo-Społecznej
- 2025-05-29 W stronę zachodzącego słońca - spływ kajakowy
- 2025-05-30 XVII Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. ks. Edmunda Szymańskiego
- 2025-05-31 Blisko natury - Warsztaty bushcraftowe
- 2025-05-31 Dzień Dziecka w Parku Miejskim
- 2025-05-31 Rodzinny festyn w Długiej Goślinie
- 2025-05-31 Strzelanie Zielonoświątkowe o tytuł Króla A.D. 2025