Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

"Wehikuł czasu" MGOKiR z nagrodą

8 listopada br. w Poznaniu podczas uroczystej gali podsumowano XXII edycję Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego podkreślił, że ideą przewodnią organizowanego konkursu jest promowanie działalności proekologicznej i prokulturowej w regionie. Do konkursu zgłoszono ponad 150 projektów w dwóch kategoriach, nagrodzono ponad 60, pula nagród wynosiła 350 tys. zł.

Miło nam poinformować, że projekt naszego ośrodka kultury „Wehikuł czasu - muzeum w sieci” został laureatem konkursu w kategorii obejmującej projekty związane z lokalnym oddziaływaniem w zakresie działalności prokulturowej – o znaczeniu kulturowym, historycznym, nawiązującym do tradycji. Nagroda z budżetu Województwa Wielkopolskiego dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie wynosi 5 tys. zł.

Niezmiernie cieszy uhonorowanie przez Kapitułę Konkursu, to uznanie dla naszych działań i jednocześnie motywacja do podejmowania nowych wyzwań.
Zapraszamy na naszą stronę, aby zobaczyć projekt.
https://www.murowanydomkultury.pl/izba-regionalna/wehikul-czasu/

Tekst: Arleta Włodarczak

  • uzasadnienie wyboru na piśmie
  • opis nagrody w wysokości 5 tys. zł

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl