Treść strony
Zmiany w kursowaniu autobusów i pociągów od 21 marca
AUTOBUSY LINII 341, 342 I 348
ZTM Poznań informuje o kolejnych ograniczeniach w komunikacji publicznej.
Od najbliższego weekendu tj. od nocy z piątku na sobotę (20 na 21 marca):
- zawieszone zostaną nocne kursy na linii nr 342;
Od poniedziałku 23 marca 2020 r.:
- Linia nr 341 - kursowanie linii zawieszone;
- Linia nr 342 - we wszystkie dni robocze autobusy kursują zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy; nie będą realizowane weekendowe kursy nocne o godzinie 1:45 z Ronda Śródka i 0:30 z Przebędowa
- Linia nr 348 - we wszystkie dni robocze autobusy kursują zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy;
W załączniku znajdą Państwo informacje dot. kursowania linii autobusowych ZTM. Podajemy nie tylko lokalne, ale wszystkie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że podróż do pracy to czasem liczne przesiadki.
Pasażerom przypominamy o możliwości przeglądania bieżącego rozkładu jazdy z danego przystanku za pomocą usługi Wirtualny Monitor, która śledzi autobusy w czasie rzeczywistym.
Dla węzła przesiadkowego Murowana Goślina Dworzec uruchomiono dodatkowy adres tej usługi: https://www.ztm.poznan.pl/wezly-przesiadkowe-poznan/show/mg
POCIĄGI KOLEI WIELKOPOLSKICH
W terminie od 23 marca do 10 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostaną ograniczenia w kursowaniu pociągów.
Przewoźnik prosi wszystkich, którzy od poniedziałku 23 marca będą chcieli skorzystać z usług Kolei Wielkopolskich o sprawdzanie aktualnego rozkładu jazdy.
Od dnia 23 marca zawieszone zostaje kursowanie następujących pociągów:
Linia Poznań Główny – Wągrowiec:
- 77395/4 Poznań Główny 7:24 – Murowana Goślina 08:07 - Wągrowiec 8:39
- 77608/9 Poznań Główny 10:30 – Murowana Goślina 11:17 - Wągrowiec 11:49
- 77618/9 Poznań Główny 11:53 – Murowana Goślina 12:42 - Wągrowiec 13:23
- 77497/6 Poznań Główny 21:16 – Murowana Goślina 21:54 - Wągrowiec 22:26 – będzie kursował w soboty i niedziele
- 77730/1 Poznań Główny 23:30 – Murowana Goślina 00:01 - Wągrowiec 0:33
- 77202/3 Wągrowiec 3:57 – Murowana Goślina 4:29 - Poznań Główny 5:00
- 77114/5 Wągrowiec 6:31 – Murowana Goślina 6:57 - Poznań Główny 7:30
- 77600/1 Wągrowiec 10:01 – Murowana Goślina 10:33 - Poznań Główny 11:07
- 77426/7 Wągrowiec 10:43 – Murowana Goślina 11:15 - Poznań Główny 11:51 – będzie kursował w soboty i niedziele
- 77438/9 Wągrowiec 12:42 – Murowana Goślina 13:15 - Poznań Główny 13:45 – będzie kursował w soboty i niedziele
- 77442/3 Wągrowiec 13:46 – Murowana Goślina 14:18 - Poznań Główny 14:51– będzie kursował w soboty i niedziele
ZWROTY BILETÓW OKRESOWYCH
Informacje na stronach:
ZTM POZNAŃ UMOŻLIWIA ZDALNE POTWIERDZANIE UPRAWNIENIA DO ZWOLNIEŃ I ULG
Informacje na stronie ZTM Poznań.
![[obraz] Wykrzyknik z napisem Uwaga Komunikat](news,obrazek,6160,wykrzyknik-z-napisem-uwaga-komunikat.jpg)
![[obraz] kobieta i mężczyzna pozują do zdjęcia z teczkami w rękach](news,obrazek,6159,kobieta-i-mezczyzna-pozuja-do-zdjecia-z-teczkami-w-rekach.jpg)
![[obraz] budynek ratusza](news,obrazek,6158,budynek-ratusza.jpg)
![[obraz] na plakacie widoczna grafika z dwoma telefonami komórkowymi, na których wyświetla się ekran startowy aplikacji oraz przykładowe ogłoszenia. Oprócz tego treść: Pobierz aplikację mMieszkaniec , bądź na bieżąco . Bezpłatna aplikacja mobilna mMieszkaniec to nowe narzędzie informacyjne. Zawiera m in. moduł Ogłoszenia- informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, oraz gminne alerty i powiadomienia](grafika,miniatura,29381,nowa-aplikacja-dla-mieszkancow-murowanej-gosliny.jpg)
![[obraz] wyprawka maluszka, bocian niosący dziecko w zawiniątku, napis - burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza po odbiór wyprawkin maluszka dla każdego nowego mieszkańca naszej gminy (noworodka), wniosek do pobrania na www.murowana-goslina.pl](grafika,miniatura,29529,wyprawka-maluszka-bocian-niosacy-dziecko-w-zawiniatku-napis-burmistrz-miasta-i-gminy-murowana-goslina-zaprasza-po-odbior-wyprawkin-maluszka-dla-kazdego-nowego-mieszkanca-naszej-gminy-noworodka-wniosek-do-pobrania-na-www.jpg)
![[obraz] nowa funkcja w aplikacji mmieszkaniec - kiedy odpady](grafika,miniatura,29705,nowa-funkcja-w-aplikacji-mmieszkaniec-kiedy-odpady.jpg)
![[obraz] Zaproszenie do pobrania aplikacji mTurysta](grafika,miniatura,30151,zaproszenie-do-pobrania-aplikacji-mturysta.png)
![[obraz] Zastrzeż PESEL, na grafice ekran telefonu komórkowego](grafika,miniatura,30528,zastrzez-pesel-na-grafice-ekran-telefonu-komorkowego.jpg)
![[obraz] www.murowana-goslina.pl Twój podatek, Twoje korzyści! Mieszkasz w Gminie Murowana Goślina: chcesz mieć wpływ na jej rozwój i na inwestycje? Twój podatek nadal trafia do innych samorządów? Poinformuj Urząd Skarbowy o aktualnym miejscu zamieszkania, składając formularz ZAP-3](grafika,miniatura,31048,www-murowana-goslina-pl-twoj-podatek-twoje-korzysci-mieszkasz-w-gminie-murowana-goslina-chcesz-miec-wplyw-na-jej-rozwoj-i-na-inwestycje-twoj-podatek-nadal-trafia-do-innych-samorzadow-poinformuj-urzad-skarbowy-o-aktualnym.jpg)
![[obraz] mKarta Mieszkańca Gminy dostępna w aplikacji mMieszkaniec](grafika,miniatura,31889,mkarta-mieszkanca-gminy-dostepna-w-aplikacji-mmieszkaniec.jpg)
![[obraz] logotypy i tekst 13 września 2026 Murowana Dycha](grafika,miniatura,33447,logotypy-i-tekst-13-wrzesnia-2026-murowana-dycha.jpg)
![[obraz] tekst: Trzej ogrodnicy Piesze wyzwania](grafika,miniatura,33451,tekst-trzej-ogrodnicy-piesze-wyzwania.jpg)
![[obraz] mapa z defibrylatorami](grafika,miniatura,33453,mapa-z-defibrylatorami.jpg)
![[obraz] grafika psa i kota](grafika,miniatura,33522,grafika-psa-i-kota.jpg)
![[obraz] zdjęcie przedstawia pożar drzewa i terenu zielonego](grafika,miniatura,33525,zdjecie-przedstawia-pozar-drzewa-i-terenu-zielonego.jpg)
![[obraz] grafika pięciolinii w formie spirali](grafika,miniatura,33625,grafika-pieciolinii-w-formie-spirali.jpg)
![[obraz] kolorowe grafiki animowanych zwierząt oraz animowanego mikrofonu, zegara i kalendarza](grafika,miniatura,33626,kolorowe-grafiki-animowanych-zwierzat-oraz-animowanego-mikrofonu-zegara-i-kalendarza.jpg)
![[obraz] animowane słońce, tęcza i chmurka](grafika,miniatura,33633,animowane-slonce-tecza-i-chmurka.jpg)
![[obraz] kolaż zdjęć wody w przyrodzie](grafika,miniatura,33703,kolaz-zdjec-wody-w-przyrodzie.jpg)











