Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Koncert z okazji Dnia Matki.

2024-05-21
  • Kultura,
Sala widowiskowo-sportowa w Długiej Goślinie

Koncert z okazji Dnia Matki.

Zapraszamy na koncert, orgaznizowany poprzez Fundację „APJA”, który przeniesie Państwa w klimaty francuskie. Najpiękniejsze i bardzo znane piosenki znad Sekwany wykona Piotr Bakal (vocal, gitara) z towarzyszeniem Mirosława Łączyńskiego (gitara basowa).

Wstęp wolny!

Koncert odbędzie się w ramach projektu Fundacji „APJA” „Chwila na kulturę” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego przy współpracy z Miastem i Gminą Murowana Goślina oraz sołectwem Długa Goślina.

Piotr Bakal
Poeta, bard, autor, kompozytor i piosenkarz, a także organizator koncertów, festiwali i warsztatów piosenkarskich, tłumacz i dziennikarz. Urodzony w Warszawie w 1955 r. Inicjator i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Bardów – OPPA, założyciel i prezes Stowarzyszenia Literacko Muzycznego „Ballada”, wydawca płyt i książek, autor audycji radiowych i współautor programów telewizyjnych.
Wydał sześć płyt autorskich. Od 2000 r. członek władz Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. W latach 1987 – 1993 mieszkał i koncertował we Francji. W 2021 roku obchodził jubileusz 45-lecia działalności artystycznej. W 2017 r. nagrodzony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, w 2021 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi.

 

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl