Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Odbiór odpadów tylko od nieruchomości, dla których złożono deklarację

Biuro Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina informuje, iż  na podstawie złożonych deklaracji zakończyło proces tworzenia bazy danych deklaracji.

Utworzona baza danych deklaracji będzie stanowić podstawę do odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina tj. nieruchomości zamieszkanych, niezamieszkanych, mieszanych i nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób, które jeszcze nie złożyły deklaracji o niezwłoczną realizację tego obowiązku, gdyż brak deklaracji w bazie danych skutkować będzie brakiem odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości.

Deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można:

  • składać w Biurze Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina, ul. Poznańska 16 (parter budynku Biblioteki) od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 18:00 oraz w piątek w godzinach od 7:00 do 12:30;
  • przesłać operatorem pocztowym na adres: Urząd Miasta i Gminy, plac Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina;
  • wysłać przez internetinstrukcja jak wysłać deklarację przez internet

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl