Treść strony
Aktualności
Stronicowanie
LGD KRAINA TRZECH RZEK Aktywizacja - Iwestycje- Rozwój
Rok 20
Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji
Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina ogłasza nabór członków Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z procedurą przyjętą uchwałą Nr VII/73/2024 Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie z dnia 19 listopada 2024 r. w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina
Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina ogłasza nabór członków Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z procedurą przyjętą uchwałą Nr VII/73/2024 Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie z dnia 19 listopada 2024 r. w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Komitet Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina, zwany dalej Komitetem, wspiera działania Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina w obszarze rewitalizacji, stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami gminy, a także sprawuje funkcje opiniodawczo–doradcze w sprawach związanych z opracowaniem i wdrażaniem Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina oraz oceną przebiegu procesu rewitalizacji w gminie Murowana Goślina. Obszar rewitalizacji wyznaczono uchwałą nr VII/74/2024 Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie z dnia 19 listopada 2024 r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie Murowana Goślina.
Komitet składa się z reprezentantów różnych środowisk. Uczestnictwo w jego pracach ma charakter społeczny. W drodze naboru wyłonionych zostanie:
- nie więcej niż 2 przedstawicieli organizacji pozarządowych, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych działających na terenie miasta i gminy Murowana Goślina, wskazanych przez organ uprawniony do reprezentowania danego podmiotu,
- nie więcej niż 2 przedstawicieli przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta i gminy Murowana Goślina,
- nie więcej niż 4 zgłoszonych indywidualnie przedstawicieli mieszkańców na terenie miasta i gminy Murowana Goślina, posiadających poparcie przynajmniej 10 mieszkańców miasta i gminy Murowana Goślina.
Zgłoszenia kandydatów należy dokonać w terminie do dnia 15 grudnia 2024 roku poprzez wypełnienie i podpisanie „Deklaracji przystąpienia do Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina” dostępnej na stronie internetowej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Murowana Goślina. Deklarację należy złożyć w formie papierowej – przesłać za pośrednictwem poczty na adres Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina, Plac Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina lub złożyć osobiście w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina, Plac Powstańców Wielkopolskich 9.
W przypadku pytań i wątpliwości, można kontaktować się Referatem Promocji: promocja@murowana-goslina.pl
Nabór członków do Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina
Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina ogłasza nabór członków Komitetu Rewitalizacji, zgodnie z procedurą przyjętą uchwałą Nr VII/73/2024 Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie z dnia 19 listopada 2024 r. w sprawie zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Miasta i Gminy Murowana Goślina.
Podsumowanie konsultacji społecznych – Plac Powstańców Wielkopolskich
W dniach 14–22 listopada 2024 roku przeprowadziliśmy konsultacje społeczne, których celem był wybór koncepcji przebudowy Placu Powstańców Wielkopolskich. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się zebrać wartościowe opinie i wskazówki. Ankietę wypełniło 131 osób, reprezentujących różne grupy wiekowe i miejsca zamieszkania.






![[obraz] budynek szkoły](news,obrazek,6223,budynek-szkoly.jpg)
![[obraz] zdjęcie ulotki programu, na zdjęciu osoba starsza](news,obrazek,6249,zdjecie-ulotki-programu-na-zdjeciu-osoba-starsza.jpg)
![[obraz] na plakacie widoczna grafika z dwoma telefonami komórkowymi, na których wyświetla się ekran startowy aplikacji oraz przykładowe ogłoszenia. Oprócz tego treść: Pobierz aplikację mMieszkaniec , bądź na bieżąco . Bezpłatna aplikacja mobilna mMieszkaniec to nowe narzędzie informacyjne. Zawiera m in. moduł Ogłoszenia- informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, oraz gminne alerty i powiadomienia](grafika,miniatura,29381,nowa-aplikacja-dla-mieszkancow-murowanej-gosliny.jpg)
![[obraz] wyprawka maluszka, bocian niosący dziecko w zawiniątku, napis - burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza po odbiór wyprawkin maluszka dla każdego nowego mieszkańca naszej gminy (noworodka), wniosek do pobrania na www.murowana-goslina.pl](grafika,miniatura,29529,wyprawka-maluszka-bocian-niosacy-dziecko-w-zawiniatku-napis-burmistrz-miasta-i-gminy-murowana-goslina-zaprasza-po-odbior-wyprawkin-maluszka-dla-kazdego-nowego-mieszkanca-naszej-gminy-noworodka-wniosek-do-pobrania-na-www.jpg)
![[obraz] nowa funkcja w aplikacji mmieszkaniec - kiedy odpady](grafika,miniatura,29705,nowa-funkcja-w-aplikacji-mmieszkaniec-kiedy-odpady.jpg)
![[obraz] Zaproszenie do pobrania aplikacji mTurysta](grafika,miniatura,30151,zaproszenie-do-pobrania-aplikacji-mturysta.png)
![[obraz] Zastrzeż PESEL, na grafice ekran telefonu komórkowego](grafika,miniatura,30528,zastrzez-pesel-na-grafice-ekran-telefonu-komorkowego.jpg)
![[obraz] www.murowana-goslina.pl Twój podatek, Twoje korzyści! Mieszkasz w Gminie Murowana Goślina: chcesz mieć wpływ na jej rozwój i na inwestycje? Twój podatek nadal trafia do innych samorządów? Poinformuj Urząd Skarbowy o aktualnym miejscu zamieszkania, składając formularz ZAP-3](grafika,miniatura,31048,www-murowana-goslina-pl-twoj-podatek-twoje-korzysci-mieszkasz-w-gminie-murowana-goslina-chcesz-miec-wplyw-na-jej-rozwoj-i-na-inwestycje-twoj-podatek-nadal-trafia-do-innych-samorzadow-poinformuj-urzad-skarbowy-o-aktualnym.jpg)
![[obraz] mKarta Mieszkańca Gminy dostępna w aplikacji mMieszkaniec](grafika,miniatura,31889,mkarta-mieszkanca-gminy-dostepna-w-aplikacji-mmieszkaniec.jpg)
![[obraz] logotypy i tekst 13 września 2026 Murowana Dycha](grafika,miniatura,33447,logotypy-i-tekst-13-wrzesnia-2026-murowana-dycha.jpg)
![[obraz] grafika psa i kota](grafika,miniatura,33522,grafika-psa-i-kota.jpg)
![[obraz] zdjęcie przedstawia pożar drzewa i terenu zielonego](grafika,miniatura,33525,zdjecie-przedstawia-pozar-drzewa-i-terenu-zielonego.jpg)
![[obraz] grafika pięciolinii w formie spirali](grafika,miniatura,33625,grafika-pieciolinii-w-formie-spirali.jpg)
![[obraz] mapa z defibrylatorami](grafika,miniatura,34107,mapa-z-defibrylatorami.jpg)
![[obraz] grafika dwóch piłek, okularów słonecznych, drzewa, butów sportowych i maty do ćwiczeń, Aktywne Lato z CKiS](grafika,miniatura,34112,grafika-dwoch-pilek-okularow-slonecznych-drzewa-butow-sportowych-i-maty-do-cwiczen-aktywne-lato-z-ckis.jpg)
![[obraz] Infografika: kiedy pobór wody nie wymaga pozwolenia wodnoprawnego, a kiedy jest ono konieczne.](grafika,miniatura,34148,infografika-kiedy-pobor-wody-nie-wymaga-pozwolenia-wodnoprawnego-a-kiedy-jest-ono-konieczne.jpg)
![[obraz] grafka bukietu zbóż i kwiatów oraz napis Dożynki Gminne](grafika,miniatura,34254,grafka-bukietu-zboz-i-kwiatow-oraz-napis-dozynki-gminne.jpg)











