Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Piknik Seniorów w Nieszawie

  • Grupa Seniorów z KS Zacisze w Nieszawie

28 i 29 września odbyły się spotkania Seniorów z KS „Zacisze” . Akurat zbiegły się dwa ważne wydarzenia: 7-lecie KS „Zacisze” oraz zakończenie lata.

Podczas pandemii musimy być szczególnie ostrożni, dlatego seniorzy zostali podzieleni na dwie grupy. Zachowując szczególne środki ostrożności (maseczki, płyny do dezynfekcji) spotkania odbyły się w cudownej atmosferze wśród gwaru rozmów i śpiewu.  W tym szczególnym czasie niezwykle ważne jest by być razem i się wspierać.

Przez 7 lat naszej działalności zwiedziliśmy kilka zakątków naszego kraju, bawiliśmy się na piknikach i balach, odbyliśmy mnóstwo spotkań dedykowanych Seniorom z uwzględnieniem ich sytuacji zdrowotnej. Każdy członek „Zacisza”, a jest ich już 155, to potwierdzi – warto do nas przyjść, bo tu nie ma nudy!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku kolejną 8 rocznicę będziemy już świętować wspólnie, a pandemia będzie tylko przykrym wspomnieniem.

Szczególne podziękowania kierujemy do Seniorów zaangażowanych  w współtworzenie naszego Klubu i pomoc przy organizacji spotkań. Wasza pomoc jest nieoceniona!

Hanna Herman
Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl