Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Kreatywni na murze

  • Galeria na murze
    Zdjęcie przedstawia zawieszone 3 gabloty wystawiennicze na tle ceglanego muru, pod przejazdem Nowy Rynek 15/16. Jest to „Galeria na Murze”, w której są eksponowane prace uczestników Pracowni sztuki dla młodzieży i dorosłych w Ośrodku Kultury, przy ul. Mściszewskiej 10.

Miało być trochę inaczej… Planowaliśmy uroczyste otwarcie, wspaniały wernisaż, w przestrzeni dwóch niecodziennych galerii. Miejsc, gdzie artyści, darczyńcy, goście i mieszkańcy mieliby okazję wspólnie świętować. Jednak w tych trudnych i dziwnych czasach nie mogliśmy tego zrobić. Pomimo tego, a może właśnie dlatego, jest w nas jeszcze większa chęć do działania. Fajnie się dzieje, gdy naprzeciw stają ludzie otwarci na nasze pomysły, gotowi wesprzeć nasze działania i projekty. Mamy to szczęście!!! Dzięki Prezesowi P. Adamowi Szwedzie, Zarządowi i Pracownikom Spółdzielni Mieszkaniowej „Zielone Wzgórza” Ośrodek Kultury zyskał niezwykłą przestrzeń wystawienniczą. Dziękujemy bardzo!!!
Dzięki Wam zostały powołane do życia: „Galeria Kreatywnych Dzieciaków” (znajduje się pod przejazdem Nowy Rynek 6/7), „Galeria na Murze”(znajduje się pod przejazdem Nowy Rynek 15/16). Miejsca dla goślińskich artystów dużych i małych, pełnych pasji i twórczego zapału.

Za ekspozycję i dobór prac w „Galerii na Murze” będzie odpowiadał Bartłomiej Stefański, za „Galerię Kreatywnych Dzieciaków” Agnieszka Szymańska-Wojtera.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje ze strony mieszkańców, bo chcemy poprzez sztukę z Państwem rozmawiać i dzielić się emocjami. Zapraszamy do oglądania, życząc wielu zmiennych wrażeń i refleksji. Taka w końcu jest sztuka!


Agnieszka Szymańska-Wojtera
Bartłomiej Stefański
Zdjęcia: Agnieszka Szymańska-Wojtera

 

  • 3 gabloty wystawiennicze na tle ściany, pod przejazdem...
  • Jedna z gablot, która należy do „Galerii Kreatywnych...
  • 3 gabloty wystawiennicze na tle ceglanego muru, pod...
  • Zbliżenie na jedną z gablot należących do „Galerii na...

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl