Treść strony
Komunikat Urzędu Miasta i Gminy z dnia 19.03.2020 r.
Komunikat z dnia 19 marca 2020 r.
- Obecnie nie ma informacji o potwierdzonych przypadkach zachorowań na COVID-19 w Murowanej Goślinie.
Kwarantanna zalecona przez Sanepid dla mieszkańców naszej gminy – 3 osoby. - Zalecamy, aby podczas zakupów zachować środki ostrożności: rękawiczki (najlepiej jednorazowe) oraz maseczki (lub chustka na twarz, cokolwiek, co osłania buzię i nos).
- Zalecamy, aby nie korzystać z placów zabaw i siłowni zewnętrznych. Dostęp do tych miejsc zostanie dziś oznaczony/ograniczony.
- Prosimy zachować rozsądek – unikamy skupisk ludzi, spotkań. Jeśli spacer, to w gronie najbliższych – unikamy bliższego kontaktu z kolejnymi osobami.
Im poważniej potraktujemy wszystkie zalecenia służb, tym będziemy bezpieczniejsi.
Przypominam, iż w poradnikach na naszej stronie WWW znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje (wraz z ważnymi kontaktami) do służby zdrowia, urzędów, OPS itp.
Krzysztof Oczkowski
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy
Murowana Goślina
![[obraz] Zebranie sołeckie - Raduszyn](news,obrazek,6064,zebranie-soleckie-raduszyn.jpg)
![[obraz] na plakacie widoczna grafika z dwoma telefonami komórkowymi, na których wyświetla się ekran startowy aplikacji oraz przykładowe ogłoszenia. Oprócz tego treść: Pobierz aplikację mMieszkaniec , bądź na bieżąco . Bezpłatna aplikacja mobilna mMieszkaniec to nowe narzędzie informacyjne. Zawiera m in. moduł Ogłoszenia- informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, oraz gminne alerty i powiadomienia](grafika,miniatura,29381,nowa-aplikacja-dla-mieszkancow-murowanej-gosliny.jpg)
![[obraz] wyprawka maluszka, bocian niosący dziecko w zawiniątku, napis - burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza po odbiór wyprawkin maluszka dla każdego nowego mieszkańca naszej gminy (noworodka), wniosek do pobrania na www.murowana-goslina.pl](grafika,miniatura,29529,wyprawka-maluszka-bocian-niosacy-dziecko-w-zawiniatku-napis-burmistrz-miasta-i-gminy-murowana-goslina-zaprasza-po-odbior-wyprawkin-maluszka-dla-kazdego-nowego-mieszkanca-naszej-gminy-noworodka-wniosek-do-pobrania-na-www.jpg)
![[obraz] nowa funkcja w aplikacji mmieszkaniec - kiedy odpady](grafika,miniatura,29705,nowa-funkcja-w-aplikacji-mmieszkaniec-kiedy-odpady.jpg)
![[obraz] Zaproszenie do pobrania aplikacji mTurysta](grafika,miniatura,30151,zaproszenie-do-pobrania-aplikacji-mturysta.png)
![[obraz] Zastrzeż PESEL, na grafice ekran telefonu komórkowego](grafika,miniatura,30528,zastrzez-pesel-na-grafice-ekran-telefonu-komorkowego.jpg)
![[obraz] www.murowana-goslina.pl Twój podatek, Twoje korzyści! Mieszkasz w Gminie Murowana Goślina: chcesz mieć wpływ na jej rozwój i na inwestycje? Twój podatek nadal trafia do innych samorządów? Poinformuj Urząd Skarbowy o aktualnym miejscu zamieszkania, składając formularz ZAP-3](grafika,miniatura,31048,www-murowana-goslina-pl-twoj-podatek-twoje-korzysci-mieszkasz-w-gminie-murowana-goslina-chcesz-miec-wplyw-na-jej-rozwoj-i-na-inwestycje-twoj-podatek-nadal-trafia-do-innych-samorzadow-poinformuj-urzad-skarbowy-o-aktualnym.jpg)
![[obraz] mKarta Mieszkańca Gminy dostępna w aplikacji mMieszkaniec](grafika,miniatura,31889,mkarta-mieszkanca-gminy-dostepna-w-aplikacji-mmieszkaniec.jpg)
![[obraz] mapa](grafika,miniatura,32425,mapa.jpg)
![[obraz] na banerze tekst i animowane pingwiwny](grafika,miniatura,33214,na-banerze-tekst-i-animowane-pingwiwny.jpg)
![[obraz] grafika maski karnawałowej oraz tekst Koncert karnawałowy 8 lutego 2026 r.](grafika,miniatura,33258,grafika-maski-karnawalowej-oraz-tekst-koncert-karnawalowy-8-lutego-2026-r.jpg)
![[obraz] grafika animowanego morsa i tekst II Gośliński Zlot Morsów](grafika,miniatura,33278,grafika-animowanego-morsa-i-tekst-ii-goslinski-zlot-morsow.jpg)
![[obraz] banerek informacyjny o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy](grafika,miniatura,33279,banerek-informacyjny-o-wielkiej-orkiestrze-swiatecznej-pomocy.jpg)
![[obraz] Baner informcyjny o zimowym, świątecznym klimacie. Na górze granatowe tło z drobnymi białymi plamkami przypominającymi padający śnieg. Na środku duży, pomarańczowy napis „KONCERT KOLĘD”. Poniżej w białej czcionce informacja o dacie i godzinie: „25 stycznia 2026 r. (niedziela) godz. 13.30”. Pod tym podana jest lokalizacja: „Kościół pw. św. Jakuba Apostoła w Murowanej Goślinie”. Całość utrzymana w prostym, czytelnym układzie.](grafika,miniatura,33297,baner-informcyjny-o-zimowym-swiatecznym-klimacie-na-gorze-granatowe-tlo-z-drobnymi-bialymi-plamkami-przypominajacymi-padajacy-snieg-na-srodku-duzy-pomaranczowy-napis-koncert-koled-ponizej-w-bialej-czcionce-informacja-o-dacie-i.jpg)












