Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Komunikaty w sprawie COVID w Szkole Podstawowej nr 2

Komunikat z 28 września 2020 r.
 
Jedna z klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie, z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u wychowawczyni dzieci, przeszła dziś na tryb pracy zdalnej.
 
Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina
Dariusz Urbański
 
***
 
Z rodzicami uczniów kontaktowała się dyrekcja szkoły. Jeżeli pracodawca wymaga poświadczenia przebywania w kwarantannie domowej szybciej niż po 30 dniach, musi się zwrócić pisemnie do PSSE w Poznaniu.
 
***

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu:

Informujemy,  iż pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu w najbliższych dniach będą kontaktować się z rodzicami uczniów przebywających na kwarantannie.

Kwarantanną zostaną objęci uczniowie, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną oraz ich współmieszkańcy.

Decyzja o kwarantannie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu zostanie wydana w ciągu 30 dni.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu

***

Komunikat z 29 września 2020 r.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Szkoła Podstawowa nr 2 w Murowanej Goślinie z dniem jutrzejszym przechodzi w system nauczania zdalnego. Stacjonarną działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą zawiesza się do 5 października włącznie. Rodzice uczniów zostali poinformowani przez aplikację Librus.
 
Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina
Dariusz Urbański
 
***

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie informuje, że zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej dla całej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie w okresie od 30.09.2020 r. do dnia 05.10.2020 r. włącznie ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie.

W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Mirosława Szudera
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie

***

Komunikat Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji z 30 września 2020 r.
 
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zawiesza do poniedziałku 5 października 2020 r. (włącznie) wszystkie zajęcia organizowane przez Ośrodek Kultury przy ul. Mściszewskiej oraz Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”.
Godziny otwarcia naszych placówek nie ulegają zmianie, zapraszamy w godz. 8.00-20.00.
O wznowieniu zajęć i dalszych działaniach będziemy informować we wtorek 6 października br.
 
***
 
Komunikat z 6 października 2020 r.
 
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie, informuje, że zawiesza się na czas oznaczony prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej dla całej Szkoły Podstawowej nr 2 w okresie od 06.10.2020 r. do dnia 09.10.2020 r. włącznie ze względu na aktualna sytuację epidemiologiczną powodującą zagrożenie zdrowia uczniów i pracowników SP nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie.
W okresie czasowego zawieszenia zajęć, zadania SP nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
 
Mirosława Szudera
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie
 
***
 
Komunikat Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji
 
W związku z dalszą sytuacją epidemiologiczną w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji informuje, że wszystkie zajęcia organizowane przez Ośrodek Kultury przy ul. Mściszewskiej oraz Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza” zostają zawieszone do piątku 9 października br. (włącznie)
Godziny otwarcia naszych placówek nie ulegają zmianie, zapraszamy w godz. 8.00-20.00
O wznowieniu zajęć i dalszych działaniach będziemy informować w piątek 9 października br.
 
***
 

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl