Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Projekt planu ochrony Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka

Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego zawiadamia o przystąpieniu do prac nad przygotowaniem projektu planu ochrony Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

Zakres prac przewidzianych do realizacji obejmuje zagadnienia wyszczególnione w rozdziale 4 Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 12 maja 2005 r. w sprawie sporządzenia projektu planu ochrony dla parku narodowego, rezerwatu przyrody i parku krajobrazowego, dokonywania zmian w tym planie oraz ochrony zasobów, tworów i składników przyrody (Dz.U 2005.94.794).

Wykonawcą projektu planu ochrony jest Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu ul. Gajowa 10, 60-815 Poznań.

Wszystkie zainteresowane osoby i podmioty maja prawo do zgłaszania uwag i wniosków do projektu planów ochrony w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Szczegółowe informacje można uzyskać również od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ul. Piekary 17 tel. 61 6554650, e-mail: zpkww_sekretariat@zpkww.pl.

Wszystkie zainteresowanie osoby i podmioty będą miały prawo po zakończeniu prac do zapoznania się z projektem planu ochrony oraz możliwości zgłaszania do niego uwag i wniosków w terminie 21 dni, zgodnie z §6  ww. Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 12 maja 2005r. Uwagi i wnioski rozpatrywane będą przez sporządzającego projekt planu ochrony – Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl