Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Nowy punkt szczepień ze szczepionką jednodawkową

Już od najbliższej środy 28.07.2021 r. w aptece Dr.Max w Murowanej Goślinie przy ulicy Długiej 25 rozpoczyna swoją działalność nowy punkt szczepień przeciwko COVID-19. Punkt będzie działał w każdą środę i każda osoba będzie mogła bezpłatnie zaszczepić się jednodawkową szczepionką marki Johnson&Johnson (Janssen). Zachęcamy do skorzystania i rejestracji.

UWAGA! Punkt szczepień w aptece będzie działał także w dodatkowe dni i będzie udostępniał szczepionki innych producentów. Prosimy o śledzenie komunikatów oraz systemu powiadamiania SMS.

Cztery możliwości zapisu na szczepienie w aptece:

1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię tel. 989. Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie - jeśli podałeś numer telefonu - otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

  •  I. Pełna rejestracja z Profilem Zaufanym

Wymaga zalogowania się przez Profil Zaufany. System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla Ciebie datę i lokalizację.
Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.
Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień albo skorzystaj z tzw. szybkiej rejestracji.

  • II. Szybka rejestracja bez Profilu Zaufanego

Możesz skorzystać z szybkiej ścieżki rejestracji na szczepienie – bez logowania się przez Profil Zaufany. Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.

Wejdź na stronę https://pacjent.erejestracja.ezdrowie.gov.pl/auth  i wpisz dane (po lewej) i kliknij „Zaloguj się”. Otrzymasz wiadomość SMS z kodem. Wpisz kod w okienko, które pojawiło się po kliknięciu Zarejestruj się. Po zapisaniu się na termin szczepienia, otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie z systemu e-zdrowie.
UWAGA! Szybka ścieżka służy tylko do umawiania terminu szczepienia – nie możesz go jednak w ten sposób zmienić lub anulować.
Jeśli dane nie będą się zgadzały, zobaczysz komunikat "Rejestracja nie jest możliwa". Może się tak zdarzyć jeśli:

  • np. podasz błędnie nazwisko lub PESEL
  • nie masz przy sobie telefonu i nie możesz podać kodu,
  • nie podasz wszystkich potrzebnych danych,
  • nie masz wystawionego e-skierowania.

3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień: apteka Dr.Max Murowana Goślina, ul. Długa 25, tel. 61 8114 118.

4. Wyślij SMS na numer 880 333 333 o treści: SzczepimySie. Wysyłając SMS, połączysz się z systemem, który pokieruje Cię krok po kroku. Najpierw zostaniesz poproszony o przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie położonym blisko Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, będziesz mógł wybrać inne daty. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem otrzymasz SMS przypominającego o terminie i miejscu wizyty.

 

Pozostałe informacje nt. szczepień przeciwko COVID-19.

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl