Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Wygraj czujkę tlenku węgla

Po raz dziesiąty Powiat Poznański wraz z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu organizują program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego "Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie".

Domowa czujki tlenku węgla to najprostszy sposób na zabezpieczenie domu przed czadem, który jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, bardzo niebezpiecznym, zwanym "cichym zabójcą". To małe urządzenie wykrywa śmiertelne zagrożenia we wczesnej fazie i wydając sygnał dźwiękowy ostrzega przed czyhającym niebezpieczeństwem.

Konkurs trwać będzie do 31 marca 2022 roku. Co dwa tygodnie w Starostwie Powiatowym w Poznaniu komisja konkursowa przyzna nagrody (w postaci czujki tlenku węgla) 10 uczestnikom, którzy prawidłowo wypełnią ankietę i w ocenie Komisji Konkursowej zaproponują najciekawsze hasło promocyjne Powiatu Poznańskiego 10 czujek tlenku węgla.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Powiatu Poznańskiego, którzy w czasie jego trwania prawidłowo wypełnią ankietę konkursową. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.powiat.poznan.pl, a także w siedzibach podmiotów będących Organizatorami Konkursu.

 

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl