Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Uwaga na oszustów oferujących dofinansowania z UE

Do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu docierają informacje o działaniach oszustów, którzy wyłudzają pieniądze od wielkopolskich przedsiębiorców. Oferują oni pośrednictwo w załatwieniu dofinansowania z pieniędzy unijnych. W rzeczywistości nie podejmują żadnych działań, a rzekoma usługa jest mistyfikacją. 

Nieuczciwe osoby kontaktują się, oferując odpłatne przekazanie materiałów, formularzy i innych dokumentów rzekomo niezbędnych do ubiegania się o unijne dofinansowanie. Oszuści często powołują się na współpracę z Urzędem Marszałkowskim w Poznaniu lub Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. Wszelkie ich działania są jednak całkowicie fikcyjne.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z Funduszami Europejskimi prosimy kontaktować się z konsultantami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Jednocześnie Urząd Marszałkowski przypomina, że wszystkie usługi świadczone w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich, w tym materiały i konsultacje w sprawie pozyskiwania wsparcia, są bezpłatne.

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl