Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Zdjęcie - grupa wielu osób stoi twarzą do fotografa

Stypendia sportowe w Murowanej Goślinie

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina przyznał 11 rocznych stypendiów sportowych na łączną kwotę 39 600 zł.

W tym roku najlepsi z najlepszych to:

1. SZYMON TWARDOŃ - lekkoatletyka, biegi       
Mistrzostwa Polski Juniorów U18, bieg na 1500 m - 4 miejsce
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20, bieg na 1500 m - 2 miejsce
Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20, bieg na 3000 m - 1 miejsce                                                     
Halowe Mistrzostwa Polski U18, bieg 1000 m, finał A - 11 miejsce

2. FRYDERYK LECHNO-WASIUTYŃSKI - tenis ziemny     
Tenis Europe U16 Belgia - 2 miejsce w singlu i 1 miejsce w deblu
Halowe Mistrzostwa Polski do lat 16 - ćwierćfinał 
Mistrzostwa Polski do lat 16 - 2 miejsce w deblu

3. ROMAN PIETRZAK - quadrathlon, triathlon, duathlon          
Mistrzostwa Europy w Quadrathlonie w sprincie -  4 miejsce
Mistrzostwa Polski w Duathlonie, dystans sprinterski - 4 miejsce
Mistrzostwa Polski AG w Triathlonie, dystans pełny - 3 miejsce
Mistrzostwa Polski w Triathlonie, dystans sprinterski - 6 miejsce

4. MIKOŁAJ WINKEL - karate olimpijskie WKF 
Mistrzostwa Polski w Karate Olimpijskim - 1 miejsce

5. KACPER GASIK - piłka nożna        
I Liga wojewódzka B1 - zwycięstwo bez porażki
Baraże o CLJ U17, etap międzywojewódzki  - zwycięstwo w dwumeczu i awans do CLJ U17
Baraże o CLJ U17, etap wojewódzki - tytuł Mistrz Wielkopolski, awans do kolejnej rundy

6. KONRAD CHYBOWSKI - piłka siatkowa halowa 
 Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów Młodszych - mistrzostwo
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - wicemistrzostwo

7. MARCIN WROTYŃSKI - lekkoatletyka  
Mistrzostwo Polski Seniorów - wynik 70.33

8. KAMILA BUSSE - judo     
II Mistrzostwa Polski Weteranów i Amatorów w Judo - 1 miejsce                      

9. NADIA WINKEL- judo     
Memoriał Jigoro Kano - 1 miejsce
Poznańska Dziecięca Liga Akademii Judo - 1 miejsce
Mini Judo Cup - 2 miejsce

10. KRZYSZOF KOWALEWSKI - tenis ziemny     
Halowe Mistrzostwa Polski - srebrny medal
Indywidualne Mistrzostwa Polski - srebrny medal
Halowe Mistrzostwa Polski - srebrny medal
OTK Szczawno Zdrój - 3 miejsce

11. HANNA KLARA OCH-OLEKSY - jeździectwo       
XXIII Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów - 7 miejsce
Halowe Zawody Regionalne Leszno - 1 miejsce
Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu - 2 miejsce
VIII Edycja Jeździeckiego Pucharu Gniezna - 4 miejsce

Gratulujemy!

  • Zdjęcie - grupa nagrodzonych stypendystów stoi twarzą do...
  • Zdjęcie - trzech mężczyzn stoi na tle baneru z herbem...
  • Zdjęcie - trzech mężczyzn stoi na tle baneru z herbem...
  • Zdjęcie - dwóch mężczyzn i kobieta stoją na tle baneru z...
  • Zdjęcie - trzech mężczyzn stoi na tle baneru z herbem...
  • Zdjęcie - Burmistrz, jego zastępca i nagrodzona...
  • Zdjęcie - trzech mężczyzn stoi na tle baneru z herbem...
  • Zdjęcie - trzech mężczyzn stoi na tle baneru z herbem...

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl
baner toplayer
Szczepienie przeciw COVID-19: gov.pl/szczepimysie lub infolinia 989