Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • publiczność siedząca na krzesłąch w auli, podczas koncertu

Z trzema tenorami w Nowy Rok!

Koncert Noworoczny w gminie Murowana Goślina to wyjątkowe wydarzenie, które niezmiennie od lat gromadzi tłumy gośliniaków. Po ubiegłorocznej przerwie, związanej z pandemią, tegoroczny koncert jeszcze bardziej pobudził apetyty melomanów. W tym roku mieliśmy okazję posłuchać trzech wspaniałych tenorów, Bartosza Kuczyka, Mirosława Niewiadomskiego oraz Mariusza Rutę, którzy z ogromnym humorem przenieśli nas w magiczny świat pozbawiony zmartwień i codziennego zgiełku. 
Na początku koncertu Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Dariusz Urbański złożył wszystkim mieszkańcom i gościom życzenia noworoczne. Podczas koncertu publiczność miała okazję usłyszeć wiele znanych szlagierów, pieśni i piosenek, a także znane arie operetkowe i musicalowe. Nie zabrakło takich utworów jak: „Brunetki, blondynki”, „Wielka sława to żart” „O Sole mio” czy „Volare”. Pojawiły się przeboje światowych artystów m.in. Celine Dion, Tom Jones, Frank Sinatra czy Elvis Presley.

Prowadzący koncert Bartosz Kuczyk bawił zebraną publiczność anegdotami z życia artystów. Wspaniała muzyka i znakomite wykonanie sprawiały, że publiczność z ochotą brała czynny udział w koncercie. Za niesamowity występ tenorzy zostali nagrodzeni przez goślińską widownię owacjami na stojąco. Oczywiście nie obyło się bez bisu.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier

 

  • trzech tenorów na scenie
  • jeden z muzyków na scenie
  • widownia
  • wręczenie kwiatów i podziękowań

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl