Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Portret kobiety - warsztaty arteterapeutyczne

Instytut Skrzynki zaprasza na drugie warsztaty arteterapeutyczne, których program został zaprojektowany z myślą o członkiniach Kół Gospodyń Wiejskich. Tym razem rola i znaczenie kobiety w tradycji i społeczeństwie w czasach przeszłych i obecnych. Poszukiwanie odpowiedzi na pytania o priorytety, wartości. 

Misją warsztatów jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której w życzliwej atmosferze uczestniczki będą mogły porozmawiać o tym, co jest dla nich ważne. Funkcjonując na co dzień w zorganizowanych strukturach Kół będą mogły spojrzeć na siebie z nieco innej, nieznanej do tej pory perspektywy, zainspirować się swoimi doświadczeniami i zintegrować jako grupa, którą napędza wspólne, twórcze działanie. 

Warsztaty odbędą się 25 listopada w Sali konferencyjnej Dworu Skrzynki, pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, gm. Stęszew, powiat poznański. Potrwają od godziny 12:00 do 15:00. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Informacja telefoniczna: 533 115 181, e-mailowa: kontakt@instytutskrzynki.pl. 

Poprowadzi je Marta Szostak, absolwentka arteterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego oraz muzykologii, kulturoznawstwa i studiów z zakresu rozwoju publiczności na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. 

  • Instytut Skrzynki - portret kobiety, warsztaty terapeutyczne

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl