Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • zespół na scenie, przed sceną fani

Skolim - Król Latino


Ostatnim koncertem z cyklu „Koncertowa Jesień w Murowanej Goślinie” był SKOLIM - KRÓL LATINO*. Gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki jego przeboju "Wyglądasz idealnie" publiczność wręcz oszalała. Od pierwszego utworu wszyscy uczestnicy znakomicie się bawili, tańczyli  i śpiewali razem z artystą. 

Skolim podczas koncertu zaprezentował wszystkie swoje największe przeboje, m.in. "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała" oraz "Temperatura". Scena tętniła energią, a gwiazda czwartkowego wieczoru pokazała, że jest nie tylko utalentowanym piosenkarzem, ale także świetnym showmanem i tancerzem. Jego występ był pełen pozytywnych emocji i wibracji. Dla wszystkich fanów artysty był to zdecydowanie niezapomniany wieczór. Nie obyło się bez bisów i wspólnych zdjęć z „Królem Latino”.

Przed koncertem został wyemitowany krótki film dotyczący problemów z uzależnieniem. Plagą dzisiejszych czasów.

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na naszych koncertach podczas tej jesieni. Już dziś zapraszamy  na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury w 2024 roku.
 

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier

 

*Skolim to polski wokalista i aktor, który zyskał popularność dzięki swoim hitom disco polo, takim jak „Wyglądasz idealnie” czy „Nie dzwoń do mnie mała”. Konrada Skolimowskiego możemy oglądać również w serialach telewizyjnych - „Barwy szczęścia” i „Na sygnale”.

  • artyści na scenie, przed którą stoją zebrani fani
  • tłum zebranych fanów
  • artysta z mikrofonem

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl