Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • organizatorka i dyrektor centrum kultury na scenie

Maraton tańca

W sobotni wieczór 20. stycznia mieliśmy okazję poszaleć na maratonie tańca, zorganizowanym po raz pierwszy w naszej gminie przez Szkołę Tańca Moniki Pyś oraz Centrum Kultury i Sportu w Murowanej Goślinie. Była to też pierwsza impreza sportowa zorganizowana przez Centrum Kultury i Sportu - bo pod taką nazwą funkcjonuje ośrodek, który będzie zajmował się organizowaniem w naszej gminie wydarzeń kulturalnych, a także sportowych oraz zarządzaniem halą sportową.

Debiut był to zresztą bardzo udany, w sali przy ul. Mściszewskiej 10 spotkało się mnóstwo chętnych amatorów tańca i dobrej zabawy, a uczestnicy wychodzili po zajęciach zmęczeni, ale też bardzo zadowoleni. 
Maraton prowadziła świetnie znana w naszym regionie z prowadzenia zajęć tanecznych Monika Pyś, muzyką zarządzał towarzyszący jej Sławomir Pyś. Monika przygotowała dla uczestniczek i uczestników maratonu układy taneczne w rytmach głównie latino. Na scenie towarzyszyły jej dziewczyny i panie - stałe bywalczynie zajęć. Cel był jeden - przetrwać wspólnie 2 godziny wysiłku fizycznego - tańca, zabawy i skakania, a przy tym dobrze się bawić. I wiecie co? Udało się! 


Monika Paluszkiewicz
Zdjęcia: Tomasz Mizgier

 

  • wszyscy uczestnicy maratonu na parkiecie podczas zajęć
  • oóle ujęcie tańczących, około 100 osób
  • dwie kobiety podczas tańca na scenie
  • dwie kobiety podskakują na scenie
  • uczestnicy maratonu

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

  • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl