Ścieżka nawigacyjna
Menu
Treść strony
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych
Harmonogramy dla miejscowości w sołectwach
Nieruchomości zamieszkane jednorodzinne (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- Białęgi, Białężyn, Przebędowo, Trojanowo (EKO-TOM)
- Boduszewo, Rakownia (EKO-TOM)
- Długa Goślina, Łoskoń, Łoskoń Stary (ORDO)
- Kamińsko, Okoniec, Pławno, Czernice, Celiniec, Huciska, Huta Pusta, Zielonka, Głęboczek, Głębocko, Odrzykożuch (ORDO)
- Łopuchówko, Worowo, Gać, Łopuchowo, Wojnowo, Wojnówko (ORDO)
- Mściszewo, Raduszyn, Złotoryjsko (EKO-TOM)
- Nieszawa, Nieszawka, Kąty, Starczanowo, Uchorowo, Szymankowo (ORDO)
Nieruchomości rekreacyjne (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- Boduszewo, Rakownia (EKO-TOM)
- Kamińsko, Okoniec, Pławno, Czernice, Celiniec, Huciska, Huta Pusta, Zielonka, Głęboczek, Głębocko, Odrzykożuch (ORDO)
- Łopuchówko, Worowo, Gać, Łopuchowo, Wojnowo, Wojnówko (ORDO)
Nieruchomości wielolokalowe (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- Białęgi, Białężyn, Przebędowo, Trojanowo (EKO-TOM)
- Boduszewo, Rakownia (EKO-TOM)
- Długa Goślina, Łoskoń, Łoskoń Stary (ORDO)
- Łopuchówko, Worowo, Gać, Łopuchowo, Wojnowo, Wojnówko (ORDO)
- Mściszewo, Raduszyn, Złotoryjsko (EKO-TOM)
- Nieszawa, Nieszawka, Kąty, Starczanowo, Uchorowo, Szymankowo (ORDO)
Nieruchomości niezamieszkane i mieszane (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- Białęgi, Białężyn, Przebędowo, Trojanowo (EKO-TOM)
- Boduszewo, Rakownia (EKO-TOM)
- Długa Goślina, Łoskoń, Łoskoń Stary (ORDO)
- Kamińsko, Okoniec, Pławno, Czernice, Celiniec, Huciska, Huta Pusta, Zielonka, Głęboczek, Głębocko, Odrzykożuch (ORDO)
- Łopuchówko, Worowo, Gać, Łopuchowo, Wojnowo, Wojnówko (ORDO)
- Mściszewo, Raduszyn, Złotoryjsko (EKO-TOM)
- Nieszawa, Nieszawka, Kąty, Starczanowo, Uchorowo, Szymankowo (ORDO)
Harmonogramy dla miasta Murowana Goślina
Nieruchomości zamieszkane jednorodzinne (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- część południowa (os. Zielone Wzgórza, os. 600-lecia): Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Długa, Gajowa, Gen. Kutrzeby, Jagodowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Sosnowa, Świerkowa, Źródlana, Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Różana, Krokusowa, Irysowa, Konwaliowa, Storczykowa, Narcyzowa, Wiosenna, Dolina, Oliwkowa, Malwowa (EKO-TOM)
- część zachodnia (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na zachód): Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jana Kochanowskiego, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska, Na Stoku, Nowa, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich (od numeru 16), Poznańska (numery parzyste), Rogozińska (numery nieparzyste), Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Tarninowa, Wodna, Żurawia, Żurawinowa (ORDO)
- część centralna (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na wschód, do torów): Bonawentury Graszyńskiego, Bracka, Dworcowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mostowa, Okrężna, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich (do nr 15), Poznańska (nieparzyste), Promienista, Przemysłowa (2-12 - parzyste; 1-21 - nieparzyste), Rogozińska (parzyste), Słoneczna, Strzelecka, Szkolna, Tęczowa, Poranek, Wojska Polskiego, Tartaczna, Promyk (EKO-TOM)
- część wschodnia (od torów na wschód): Bernarda Kłosa, Bohuna, Cześnika, Gnieźnieńska, Heleny, Jagienki, Józefa Milewskiego, Kmicica, Krótka, Metalowa, Ogrodowa, Oleńki, Podbipięty, Podkomorzego, Polna, Przemysłowa (od numeru 14 parzyste, od numeru 23 nieparzyste), Rejenta, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Sylwestra Radomskiego, Telimeny, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem (ORDO)
Nieruchomości wielolokalowe (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza (mieszkańcy korzystający z pojemników podziemnych)
- część południowa (os. Zielone Wzgórza, os. 600-lecia): Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Długa, Gajowa, Gen. Kutrzeby, Jagodowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Sosnowa, Świerkowa, Źródlana, Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Różana, Krokusowa, Irysowa, Konwaliowa, Storczykowa, Narcyzowa, Wiosenna, Dolina, Oliwkowa, Malwowa (EKO-TOM)
- część zachodnia (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na zachód): Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jana Kochanowskiego, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska, Na Stoku, Nowa, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich (od numeru 16), Poznańska (numery parzyste), Rogozińska (numery nieparzyste), Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Tarninowa, Wodna, Żurawia, Żurawinowa (ORDO)
- część centralna (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na wschód, do torów): Bonawentury Graszyńskiego, Bracka, Dworcowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mostowa, Okrężna, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich (do nr 15), Poznańska (nieparzyste), Promienista, Przemysłowa (2-12 - parzyste; 1-21 - nieparzyste), Rogozińska (parzyste), Słoneczna, Strzelecka, Szkolna, Tęczowa, Poranek, Wojska Polskiego, Tartaczna, Promyk (EKO-TOM)
- część wschodnia (od torów na wschód): Bernarda Kłosa, Bohuna, Cześnika, Gnieźnieńska, Heleny, Jagienki, Józefa Milewskiego, Kmicica, Krótka, Metalowa, Ogrodowa, Oleńki, Podbipięty, Podkomorzego, Polna, Przemysłowa (od numeru 14 parzyste, od numeru 23 nieparzyste), Rejenta, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Sylwestra Radomskiego, Telimeny, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem (ORDO)
Nieruchomości niezamieszkane i mieszane (w nawiasie skrócona nazwa wykonawcy usługi):
- część południowa (os. Zielone Wzgórza, os. 600-lecia): Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Czeremchowa, Długa, Gajowa, Gen. Kutrzeby, Jagodowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kłosowa, Leśna, Łanowa, Malinowa, Miodowa, Radosna, Raduszyńska, Rogu Renifera, Sosnowa, Świerkowa, Źródlana, Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa, Brzoskwiniowa, Chabrowa, Różana, Krokusowa, Irysowa, Konwaliowa, Storczykowa, Narcyzowa, Wiosenna, Dolina, Oliwkowa, Malwowa (EKO-TOM)
- część zachodnia (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na zachód): Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Górka, Jana Kochanowskiego, Jeziorna, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Lipowa, Łabędzia, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Młyńska, Mściszewska, Na Stoku, Nowa, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich (od numeru 16), Poznańska (numery parzyste), Rogozińska (numery nieparzyste), Spokojna, Starczanowska, Stefana Żeromskiego, Tarninowa, Wodna, Żurawia, Żurawinowa (ORDO)
- część centralna (od ul. Poznańskiej-Rogozińskiej na wschód, do torów): Bonawentury Graszyńskiego, Bracka, Dworcowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mostowa, Okrężna, Pogodna, Powstańców Wielkopolskich (do nr 15), Poznańska (nieparzyste), Promienista, Przemysłowa (2-12 - parzyste; 1-21 - nieparzyste), Rogozińska (parzyste), Słoneczna, Strzelecka, Szkolna, Tęczowa, Poranek, Wojska Polskiego, Tartaczna, Promyk (EKO-TOM)
- część wschodnia (od torów na wschód): Bernarda Kłosa, Bohuna, Cześnika, Gnieźnieńska, Heleny, Jagienki, Józefa Milewskiego, Kmicica, Krótka, Metalowa, Ogrodowa, Oleńki, Podbipięty, Podkomorzego, Polna, Przemysłowa (od numeru 14 parzyste, od numeru 23 nieparzyste), Rejenta, Soplicy, Stefana Motylewskiego, Sylwestra Radomskiego, Telimeny, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Za Mostem (ORDO)
Komunikaty
- 2024.04.18 - Wybory sołtysów i rad sołeckich na kadencję 2024-2029
- 2024.05.25 - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY IMGW-PIB o możliwych burzach
- 2024.05.24 - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY IMGW-PIB o możliwych burzach
- 2024.05.22 - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY IMGW-PIB o możliwych burzach
- 2024.05.20 - KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY IMGW-PIB o możliwych burzach
- Kliknij, aby zobaczyć wszystkie komunikaty
Polecane wydarzenia z kalendarza
- na plakacie widoczna grafika z dwoma telefonami komórkowymi, na których wyświetla się ekran startowy aplikacji oraz przykładowe ogłoszenia. Oprócz tego treść: Pobierz aplikację mMieszkaniec , bądź na bieżąco . Bezpłatna aplikacja mobilna mMieszkaniec to nowe narzędzie informacyjne. Zawiera m in. moduł Ogłoszenia- informacje o najważniejszych wydarzeniach w gminie, oraz gminne alerty i powiadomienia
- wyprawka maluszka, bocian niosący dziecko w zawiniątku, napis - burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina zaprasza po odbiór wyprawkin maluszka dla każdego nowego mieszkańca naszej gminy (noworodka), wniosek do pobrania na www.murowana-goslina.pl
- nowa funkcja w aplikacji mmieszkaniec - kiedy odpady
- kierownica roweru z doczepionym numerem startowym, Cykl zawodów Duo Cykl Wielkopolska 2024 składa się z trzech imprez duathlonowych rozgrywanych na terenie Wielkopolski 1) 21.04.2024 – Skoki Cross Duathlon 2) 12.05.2024 – Murowana Goślina Cross Duathlon 3) 29.09.2024 – Czerwonak Cross Duathlon
- napis - azbest, likwidacja wyrobów zawierających azbest
- napis - najlepszy biblioteka w Polsce, plebiscyt
- Zaproszenie do pobrania aplikacji mTurysta
- Grafika przedstawiająca kulę ziemską ze zwierzętami i szczęśliwymi stworkami ze słońcem i chmurkami o treści: Cuda Świata, czyli Dzień Dziecka w Parku miejskim.1 czerwca 2024 r. (sobota) w godz. 14.00 - 18.00
- Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, Aktywne Miasta, kręcimy dla Murowanej Gośliny, loga organizatorów, 2 osoby na rowerach.
Kalendarium
Miesięczny wykaz wydarzeń
- 2024-05-25 Rajd "Puszca Wpuszcza"
- 2024-05-25 Spotkanie z pszczelarzem
- 2024-05-26 Dzień Dziecka w Parku Dzieje
- 2024-05-27 Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej
- 2024-05-28 Sesja Rady Miejskiej
- 2024-06-01 Cuda świata, czyli Dzień Dziecka
- 2024-06-01 Rowerowa Stolica Polski - zbieramy kilometry dla Murowanej Gośliny
- 2024-06-07 XVI Międzynarodowy Festiwal Chóralny im. ks. Edmunda Szymańskiego