Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA DOSTĘPU INTERESANTÓW DO POMIESZCZEŃ URZĘDU MIASTA I GMINY MUROWANA GOŚLINA

Od 27 października 2020 r. do odwołania Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina PRZYJMUJE TYLKO W SPRAWACH PILNYCH w godzinach:

 • poniedziałek-czwartek w godz. 8.00 - 13.00
 • piątki w godz. 8.00 - 12.00

*****

W związku ze wzrostem ilości zakażeń wirusem SARS-CoV-2 i trwającym stanem epidemii, działając na podstawie § 21 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 1356 ze zmianami), informujemy, że wprowadzamy w Urzędzie Miasta i Gminy Murowana Goślina zmienione zasady obsługi Klientów.

 1. Budynki Urzędu Miasta i Gminy pozostają zamknięte.
 2. Wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy składać za pośrednictwem systemu ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej), poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej lub poprzez pozostawienie ich w skrzynce znajdującej się przy drzwiach wejściowych budynku Ratusza (plac Powstańców Wielkopolskich 9).
 3. Urząd Stanu Cywilnego oraz Ewidencja Ludności będą przyjmowały klientów jedynie w sytuacjach, kiedy kontakt osobisty jest nieodzowny, w tym rejestracja urodzeń i zgonów.
  • USC – tel. 61 8923655
  • ewidencja ludności, zameldowania – tel. 61 8923656
 4. Dostęp do pozostałych komórek organizacyjnych Urzędu możliwy będzie po wcześniejszym umówieniu się z właściwym pracownikiem merytorycznym:
  • kancelaria – tel. 61 8923600
  • CEIDG, potwierdzenia Profilu zaufanego – tel. 61 8923602
  • pozostałe referaty – wykaz dostępny jest w BIP i na stronie internetowej Urzędu
 5. W sprawach pilnych, jeżeli znajdujecie się Państwo przy drzwiach Urzędu, prosimy o powiadomienie poprzez dzwonek przy drzwiach wejściowych.
 6. Odbiór korespondencji na wezwanie wskazane w awizo pozostawione przez kuriera miejskiego możliwe będzie przy drzwiach wejściowych do Urzędu.
 7. Pracownicy samorządowi Urzędu będą udzielać informacji na temat realizowanych usług publicznych tylko telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – informacje nie będą udzielane w kontakcie bezpośrednim.
 8. Korespondencja zwrotna nie będzie wydawana w siedzibie Urzędu, ale będzie każdorazowo doręczana adresatowi na podany przez niego adres korespondencyjny.
 9. Dyżury Burmistrza i Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Murowana Goślina odbywające się w poniedziałki i czwartki zostają odwołane. Skargi, wnioski i interwencje Burmistrz i Zastępca Burmistrza będą przyjmować wyłącznie za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej i poprzez system ePUAP.
 10. Podczas załatwiania spraw urzędowych obowiązkowe jest noszenie maseczki i dezynfekcja rąk po wejściu do budynku Urzędu.

 

Spis telefonów Urzędu Miasta i Gminy

eUrząd (www.gov.pl, epuap.gov.pl)

 

wstecz

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

 • Baner UE

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl