Serwis informacyjny
Miasta i Gminy Murowana Goślina

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Uzyskaj numer PESEL oraz Profil Zaufany

Wiceminister Maciej Wąsik: Wszystkich Ukraińców, bez względu na to, którą granicę przekroczyli, będą obowiązywały przepisy specustawy.

***

Uzyskaj numer PESEL oraz Profil Zaufany – usługa dla obywateli Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa

Sposób postępowania:

 1. Zrób zdjęcie - takie jak do paszportu. Razem z wnioskiem należy zabrać ze sobą jedną papierową fotografię o rozmiarze 35 x 45 mm.  
  Zakład fotograficzny w Murowanej Goślinie, ul. Wojska Polskiego 5 wykonuje bezpłatnie zdjęcia do wniosku o PESEL. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17 oraz w soboty w godzinach 10-15.
 2. Zabierz ze sobą do Urzędu:
  • jedno zdjęcie, które otrzymałeś od fotografa,
  • dokument tożsamości: paszport, dowód osobisty albo inny dokument ze zdjęciem, w przypadku dzieci może to być akt urodzenia. Dokumentów tych nie musisz tłumaczyć. Jeśli nie masz żadnego dokumentu, powiedz o tym urzędnikowi,
  • przy wniosku o Profil Zaufany: telefon z numerem telefonu polskiego operatora.
 3. Wypełnij Wniosek o nadanie numeru PESEL WIELKIMI LITERAMI w alfabecie łacińskim. W razie problemów z wypełnieniem urzędnik udzieli pomocy.
 4. Przyjdź do Urzędu Miasta i Gminy, Murowana Goślina, pl. Powstańców Wielkopolskich 9. Jeśli to możliwe zabierz ze sobą osobę znającą język polski.
  Na parterze budynku udaj się do pokoju numer 4. Tam urzędnik wstępnie sprawdzi Twoje dokumenty i wniosek lub pomoże wypełnić wniosek.
  Godziny urzędowania: poniedziałek 10:00-17:30, wtorek-czwartek 8:00-14:00, piątek 8:00-12:30.
 5. W pokoju numer 1 w kolejności będą przyjmowane osoby ze wszystkimi dokumentami i wnioskiem zweryfikowanym w pokoju numer 4.
  Podczas obsługi wprowadzimy Twoje dane do Systemu elektronicznego, pobierzemy odciski palców i zeskanujemy zdjęcie.
 6. Otrzymasz potwierdzenie nadania numeru PESEL i Profilu Zaufanego.

Wniosek o nadanie numeru PESEL w związku z konfliktem na Ukrainie do pobrania i wypełnienia (punkt Co musisz przygotować); dodatkowe informacje.

Українською / Pусский

Polecane wydarzenia z kalendarza

Kalendarium

Promocja

Stopka strony

 • Finansowanie zewnętrzne

Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina
plac Powstańców Wielkopolskich 9
62-095 Murowana Goślina

© Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina

projekt i wykonanie extranet.pl